Vitajte

Ak deti žijú s priateľstvom, učia sa, že svet je krásne miesto, kde sa oplatí žiť.
Sme rozprávková škôlka plná radosti, farieb a hier. Vaše deti sa u nás naučia nepoznané, vyskúšajú neskúsené a hlavne budú šťastné a veselé. Spoločne s Vami pre ne pripravujeme program, ktorý ich zavedie do sveta rozprávok...
Viac informácií

Priestory škôlky

Tešíme sa na návrat našich detičiek a nástup prváčikov. Škôlka je pripravená na otvorenie nového školského roka...
Viac informácií

Inovatívna výučba

V materskej škole implementujeme do edukácie inovatívne formy a metódy s využitím digitálnych technológií
Viac informácií

Aktivity

Všetko čo robíme, robíme pre radosť a vzdelanie detí, ktoré pripravujeme na život v spoločnosti...
Viac informácií

Podporte nás cez Dobromat

Vedeli ste, že nás môžete podporiť tak, že vás to nebude stáť ani cent?

Jedálniček

Streda 17.10.2018
Desiata - Chlieb bevit1,2,5 Maslo5 Hruška Čaj ovocný s medom
Obed - Polievka mliečna s mrvenicou1,2,5 Kuracie prsia po kaukazsky1,5 Ryža dusená s hráškom1 Šalát z čínskej kapusty8 Ovocný nápoj
Olovrant - Chlieb bevit1,2,5 Nátierka maslová so strúhaným syrom5 Šk.mlieko5
Legenda alergénov
Viac informácií

Náš kolektív

Lenka Hudeková
1. trieda
Mgr. Eva Holišová
1. trieda
Mgr. Evelína Fintorová
2. trieda
Mgr. Jana Jakubová
2. trieda
Adriana Fialová
4.A trieda
PaedDr. Gabriela Strýčková
4.A trieda
Mgr. Martina Sklenicová
4.B trieda
Mgr. Zuzana Krajčírová
4.B trieda
Lucia Olejarová
Upratovačka
Marcela Šlárková
Upratovačka
Tomáš Danihel
Školník
Emília Štefeková
Vedúca školskej jedálne
Jana Krajčírová
Pomocná kuchárka
Daniela Omyliaková
Hlavná kuchárka

Denný poriadok

V materskej škole sa uskutočňuje inštitucionálna predškolská výchova. Rozdelenie činnosti počas dňa prebieha podľa schváleného denného poriadku.
Viac informácií

Krúžková činnosť

Rozvíjajte pohybovú aktivitu a/alebo oboznámte dieťa nenásilným spôsobom s cudzím jazykom
Viac informácií

Združenie rodičov

Podieľajte sa na kvalitnej výchove a vzdelávacej činnosti detí navštevujúcich MŠ Švantnerova
Viac informácií

Rada školy

Iniciatívny a poradný samosprávny orgán, ktorý vyjadruje a presadzuje záujmy miestnej samosprávy, záujmy rodičov, pedagogických pracovníkov a správnych zamestnancov školského zariadenia a detí v oblasti výchovy a vzdelávania.
Viac informácií

Dotazník pre rodičov

Vyjadrite svoj názor vyplnením nasledujúceho krátkeho dotazníka a pomôžte tak nasmerovať správne naše ďalšie úsilie zvyšovať kvalitu procesov, výchovno-vzdelávacích a voľnočasových aktivít.
Viac informácií
copyright © 2007-2018 MŠ Švantnerova
www.mssvantnerova.sk     Miro Perdoch Web Design
Miro Perdoch Web Design

POMOC

Pre túto sekciu nie je k dispozícii manuál.

Zoznam študentov krúžku angličtiny

1. Skupina (1. a 2. trieda)
Utorky a štvrtky 14:50 - 15:20 hod.
Bakayová Zuzana
2. trieda
Brenčičová Natália
2. trieda
Broš Samuel
2. trieda
Chmelová Lenka
1. trieda
Čorba Dárius
2. trieda
Dubovská Elena
2. trieda
Gajdoš Martin
2. trieda
Geletová Tamara
2. trieda
Martinovičová Hana
1. trieda
Mižák Martin
1. trieda
Uška Juraj
1. trieda
Wallner Felix
2. trieda
2. Skupina - Pokročilí (4.A a 4.B trieda)
Utorky a štvrtky 15:20 - 15:50 hod.
Buriánková Radka
4.A
Čipáková Ema
4.A
Danková Ella
4.A
Dekan Rastislav
2. trieda
Dostál Dávid
4.A
Eglová Olívia
4.A
Hatalová Natália
4.B
Mižáková Veronika
4.B
Pavlíková Yasmín
4.A
Patoprstá Lea
4.B
Perďochová Dominika
4.B
Popluhárová Paula
4.A
Sedláková Katarína
4.A
Šrámková Klára
4.A
Žilinčár Dominik
2. trieda
3. Skupina - Začiatočníci (4.A a 4.B trieda)
Utorky a štvrtky 15:55 - 16:25 hod.
Bokoch Illia
4.A
Ďurkovský Stanislav
4.A
Guraničová Lenka
4.B
Nevlahová Alexandra
4.B
Pápežová Nina
4.B
Sádovský Miloš
4.A
Somorovský Samuel
4.B
Uheríková Ella
4.A

Zoznam študentov Tanečného krúžku

1. Skupina
Pondelky 14:50 - 15:20 hod.
Bakayová Zuzana
2. trieda
Bernátová Emma
2. trieda
Bolebruchova Miriam
2. trieda
Brenčicová Natália
2. trieda
Čorba Dárius
2. trieda
Dekan Rastislav
2. trieda
Dubovská Elena
2. trieda
Geletová Tamara
2. trieda
Kostková Paulína
2. trieda
Martinovičová Hana
1. trieda
Rybáriková Natália
1. trieda
Valovičová Nela
1. trieda
Wallner Felix
2. trieda
Žilinčár Dominik
2. trieda
2. Skupina
Pondelky 15:25 - 15:55 hod.
Belfi Michal
4.A trieda
Bokoch Illia
4.A trieda
Čipáková Emma
4.A trieda
Danková Ella
4.A trieda
Dostál Dávid
4.A trieda
Ďurkovský Stanislav
4.A trieda
Eglová Olívia
4.A trieda
Hudáková Natália
4.A trieda
Masár Matias
4.A trieda
Pálfiová Hana
4.B trieda
Popluharova Paulína
4.A trieda
Sedláková Katarína
4.A trieda
Stránsky Michal
4.A trieda
Uheríková Ella
4.A trieda
Válová Dominika
4.A trieda
3. Skupina
Pondelky 16:00 - 16:30 hod.
Agalarev Tomáš
4.B trieda
Belica Lukáš
4.B trieda
Bohumelová Natália
4.B trieda
Brusáková Natália
4.B trieda
Čibová Veronika
4.B trieda
Guraničová Lenka
4.B trieda
Hatalová Natália
4.B trieda
Karaffová Katarína
4.B trieda
Miča Filip
4.B trieda
Mihálik Adam
4.B trieda
Mižáková Veronika
4.B trieda
Nevlahová Alexandra
4.B trieda
Pápežová Nina
4.B trieda
Patoprstá Lea
4.B trieda
Perďochová Dominika
4.B trieda
Slížiková Elena
4.B trieda
Somorovský Samuel
4.B trieda
Ušiaková Mia
4.B trieda
Vlachová Emily
4.B trieda

Legenda alergénov

Skupina 1
Obilniny obsahujúce lepok (pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo iné hybridné odrody) a výrobky z nich.
Skupina 2
Kôrovce a výrobky z nich
Skupina 3
Vajcia a výrobky z nich
Skupina 4
Ryby a výrobky z nich
Skupina 5
Arašidy a výrobky z nich
Skupina 6
Sójové zrná a výrobky z nich
Skupina 7
Mlieko a výrobky z neho, vrátane laktózy
Skupina 8
Orechy, ktorými sú mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové orechy a queenslandské orechy a výrobky z nich
Skupina 9
Zeler a výrobky z neho
Skupina 10
Horčica a výrobky z nej
Skupina 11
Sezamové semená a výrobky z nich
Skupina 12
Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10 mg/l
Skupina 13
Vlčí bôb a výrobky z neho
Skupina 14
Mäkkýše a výrobky z nich

Reklamačné podmienky

Predávajúci zodpovedá za výrobné vady, ktoré má predaná vec pri prevzatí kupujúcim.
Predávajúci nezodpovedá za vady spôsobené prepravou zabezpečovanou Slovenskou poštou a.s..
Predávajúci nezodpovedá za vady spôsobené hrubým alebo nesprávnym zaobchádzaním s produktom.
S prípadnou reklamáciou našich produktov sa obracajte na remini@remini.sk.
V prípade doručenia na dobierku si obsah zásielky skontrolujte ihneď po jej prevzatí. Ak je tovar zjavne poškodený následkom dopravy, žiadajte náhradu od Slovenská pošta a.s.